1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Легендарні аромати!  Тепер доступні в Україні!

Парфюми Гербалайф  Легендарні аромати, які заслужили неймовірну популярність серед людей по всьому світу, тепер є в Україні.

Детальніше ...

Нова лінія догляду за тілом та волоссям Herbal Aloe

Linea_Aloe

 Користь натурального Алоє для здоровя Вашої шкіри та волосся

Щоб зберезти здоров’я та сили Ви стараєтесь слідкувати за своїм харчуванням і вести активний спосіб життя. А що Ви робите, щоб Ваша шкіра і волосся залишались здоровими і наповненими життєвою силою ? Бо тільки збалансованого харчування і звичайного догляду для них недостатньо. Кожний раз , коли Ви приймаєте душ, хімічні речовини такі, як хлор і нерозчинні солі кальцію, які містяться у водопровідній воді, негативно діють на Ваші шкіру і волосся, висушуючи і ослабляючи їх.

Детальніше ...

Новинка! Фільтр для очищення води Herbalife

Фільтр для водиКомпанія Herbalife – експерт в області збалансованого харчування – представляє високоякісний фільтр для очистки води, який не тільки прекрасно очищує воду, але й зберігає корисні мікроелементи, які в ній містяться. Тепер чиста корисна вода завжди під рукою!

В якості експерименту залили у фільтр кока-колу, результат перевершив всі сподівання, на виході отримали АБСОЛЮТНО ЧИСТУ ВОДУ!  Ось так чудо-фільтр для води від Гербалайф!

Детальніше ...

Сила Сої

Сила соїНасамперед соя - важливе джерело рослинного білка та олії. У ній міститься, залежно від сорту та умов вирощування, 35-45% білка (за його вмістом соя конкурує з пшеницею та рисом) і 18-25% олії.

Спектр вітамінів представлений групою В, аскорбіновою і нікотиновою кислотами, токоферолом, рутином, біотином, вітаміном К, каротином. У Китаї, Кореї, Маньчжурії широко вживають вітамінний салат з паростків сої для профілактики цинги та гіповітамінозів.

Детальніше ...

Новинка від Гербалайф  - експерта в області збалансованого харчування.

H3O_sobresH3O Pro – добре відновлює водний баланс і забезпечує енергією. Таким чином Ви стаєте більш витривалими, а Ваше тренування стає більш продуктивним. В результаті Ви досягаєте високих показників!

Унікальність ізотонічного напою H3O Pro™.

 

Детальніше ...