1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Нова лінія догляду за тілом та волоссям Herbal Aloe

Linea_Aloe

 Користь натурального Алоє для здоровя Вашої шкіри та волосся

Щоб зберезти здоров’я та сили Ви стараєтесь слідкувати за своїм харчуванням і вести активний спосіб життя. А що Ви робите, щоб Ваша шкіра і волосся залишались здоровими і наповненими життєвою силою ? Бо тільки збалансованого харчування і звичайного догляду для них недостатньо. Кожний раз , коли Ви приймаєте душ, хімічні речовини такі, як хлор і нерозчинні солі кальцію, які містяться у водопровідній воді, негативно діють на Ваші шкіру і волосся, висушуючи і ослабляючи їх.

Детальніше...

Новинка! Фільтр для очищення води Herbalife

Фільтр для водиКомпанія Herbalife – експерт в області збалансованого харчування – представляє високоякісний фільтр для очистки води, який не тільки прекрасно очищує воду, але й зберігає корисні мікроелементи, які в ній містяться. Тепер чиста корисна вода завжди під рукою!

В якості експерименту залили у фільтр кока-колу, результат перевершив всі сподівання, на виході отримали АБСОЛЮТНО ЧИСТУ ВОДУ!  Ось так чудо-фільтр для води від Гербалайф!

Детальніше...

Сила Сої

Сила соїНасамперед соя - важливе джерело рослинного білка та олії. У ній міститься, залежно від сорту та умов вирощування, 35-45% білка (за його вмістом соя конкурує з пшеницею та рисом) і 18-25% олії.

Спектр вітамінів представлений групою В, аскорбіновою і нікотиновою кислотами, токоферолом, рутином, біотином, вітаміном К, каротином. У Китаї, Кореї, Маньчжурії широко вживають вітамінний салат з паростків сої для профілактики цинги та гіповітамінозів.

Детальніше...

Молодість і здоров'я завдяки вітамінам 

youth_and_health  Бути молодим – це значить мати молоді клітини організму. Справа в тому, що здорові клітини  завжди молоді. І навпаки, якщо клітини пошкоджуються, вони стають хворими і старіють. З повним руйнуванням вони гинуть. По ступені здоровя клітин молоді люди і відрізняються від людей похилого віку.

 Але пошкоджені клітини тіла можно відремонтувати. В цьому відношенні людина має перевагу від більшості тварин, у яких клітини піддаються лікуванню лише в обмеженій ступені і які тому й живуть порівняно недовго. Люди ж можуть жити до 150 років, як доказали вчені за допомогою вирощування культур людських клітин в живильному середовищі. Їх висновок заключається в тому, що людина , яка в 50 років виглядає  на 50, сама винна в цьому. Виглядати в 50 років  на 35 або в 60 років на 45 зовсім неважко.

Детальніше...

Новинка - ягідний батончик Формула 1 Експрес

Формула 1 ягідний батончик  Новий смак батончика Формула 1 Експрес - це поєднання чорниці, граната і ніжного йогурту. Ягоди асаї в складі допомагають зміцнити імунітет, підвищують життєві сили. 20 вітамінів, клітковина і білок - все необхідне в одному батончику. Повноцінна їжа швидко, смачно і завжди під рукою.

Детальніше...