1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новинка - ягідний батончик Формула 1 Експрес

Формула 1 ягідний батончик  Новий смак батончика Формула 1 Експрес - це поєднання чорниці, граната і ніжного йогурту. Ягоди асаї в складі допомагають зміцнити імунітет, підвищують життєві сили. 20 вітамінів, клітковина і білок - все необхідне в одному батончику. Повноцінна їжа швидко, смачно і завжди під рукою.Чи знаєте Ви …

 Секрет ягоди Асаї вчені відкрили тільки в 2004 р. За своїм антиоксидантним властивостям вона за відомостями науки на сьогоднішній день займає перше місце серед всієї рослинності.

 Антиоксиданти - це особливі речовини, які охороняють нас від вільних радикалів, що руйнують здорові клітини організму. Адже вільні радикали утворюються постійно.

 Антиоксидант Асаї - це те, що дійсно відрізняє цю ягоду від інших фруктів і ягід в світі. Ця дивовижна ягода має в два рази більше антиоксидантів, ніж чорниця, яку вважали одним з кращих антиоксидантів, в 10 разів більше, ніж виноград і в 33 рази більше, ніж більшість червоних вин.

 Ягоди Асаї мають здатність знижувати рівень холестерину в крові, що не може не зацікавити людей, що піклуються про стан своєї серцево-судинної системи.

 Асаї покращує імунну систему. Шкіра набуває молодий, здоровий вигляд, покращує стан волосся і нігтів.

 Покращує пам'ять, сон, підвищує здатність концентрації пам'яті, уповільнює передчасне старіння мозку. Сприяє зникненню болю в суглобах.

 Покращує травлення, обмін речовин, зір, підтримує здоров'я сітківки.

 Сприяє здоров'ю сечових шляхів.

 За рахунок багатого складу амінокислот поліпшується нарощування м'язової маси, що особливо важливо при високих фізичних навантаженнях, також після важких хвороб.