1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Нова лінія догляду за тілом та волоссям Herbal Aloe

Linea_Aloe

 Користь натурального Алоє для здоровя Вашої шкіри та волосся

Щоб зберезти здоров’я та сили Ви стараєтесь слідкувати за своїм харчуванням і вести активний спосіб життя. А що Ви робите, щоб Ваша шкіра і волосся залишались здоровими і наповненими життєвою силою ? Бо тільки збалансованого харчування і звичайного догляду для них недостатньо. Кожний раз , коли Ви приймаєте душ, хімічні речовини такі, як хлор і нерозчинні солі кальцію, які містяться у водопровідній воді, негативно діють на Ваші шкіру і волосся, висушуючи і ослабляючи їх.

Щоб твої шкіра і волосся завжди були здоровими і наповненими життєвою силою, компанія Гербалайф розробила нову лінію продуктів для щоденного догляду Herbal Aloe. В її складі – вся користь натурального соку алоє, унікальні відновлюючі властивості якого відомі вже декілька тисячоліть, а також  натуральні олії і комплекс цінних природніх компонентів, щоб Ви відчули різницю вже після першого застосування!

 Зміцнюючий шампунь і кондиціонер Herbal Aloe , крім натурального соку алоє, містять протеїни пшениці, які сприяють зміцненню волосся, і комплекс з 6цінних природніх компонентів: екстрактів юки, полині, жожоба, розторопші, шалфею і агави.

Результати досліджень* підтверджують, що зміцнюючі шампунь і кондиціонер Herbal Aloe роблять волосся в 10 раз сильнішими вже після першого використання.

 Гель для душу, крем для тіла та пом’якшуючий гель Herbal Aloe допомагають шкірі стати більш гладкою і ніжною. В них вся користь нтурального соку алоє, а також натуральні олії каріте, жожоба, оливи і комплекс з 10 цінних природніх компонентів: ромашки, соняшника, юки, полині, розторопші, шальфії, агави, леконостоку, хондрусу кучерявого і морської солі. 

Гель для душу Herbal Aloe дбайливо очищає, не пошкоджуючи верхній шар  шкіри, допомагає попередити появу сухості і підтримати рівень вологості шкіри.

Крем для рук та тіла Herbal Aloe після нанесення ефективно утримує вологу. Результати досліджень підтверджують, що зволоження шкіри збільшується на 100% вже після першого застосування**.

Пом’якшуючий гель Herbal Aloe -  легка формула помітно пом’якшує і розгладжує навіть суху шкіру тіла. 100% учасників дослідження підтвердили, що шкіра виглядає помітно краще  вже після першого застосування***. 

 Нова лінія засобів догляду за тілом Herbal Aloe відновлює рівень зволоження шкіри на 100%  вже після першого застосування****, повертаючи їй гладкість і ніжність! І Ви можете бути впевнені, що кожна клітинка Вашого тіла наповнена життєвою силою і здоров’ям!

 З продуктами нової лінії Herbal Aloe вже після першого застосування Ваше волосся стає більш сильнішим і здоровішим, а шкіра тіла зволоженою і гладкою, тому Ви можете бути впевненими, що наповнені життєвою силою і здоров’ям аж до кінчиків  волосся!

Дбайливі формули! Без сульфатів та парабенів. Підходять для щоденного застосування

 За розробку продуктів зовнішнього харчування Herbalife відповідає віце-президент по продуктам зовнішнього харчування – доктор Паоло Джакомоні.

 Ви можете бути впевнені, що продукти Herbalife відповідають самим високим вимогам і поєднують натуральність, ефективність та безпеку.

*Дослідження in vitro. При сумісному використанні зміцнюючого шампуню і кондиціонеру Herbal Aloe порівняно з необробленим волоссям.

**In-vivoдослідження, проведені незалежною дослідницькою лабораторією продемонстрували 100% зволоженості шкіри при використанні крему для рук та тіла Herbal Aloe в порівнянні з необробленою шкірою після 20 хвилин процедури нанесення  

***На основі дослідження Nova Meter в порівнянні зі спостереженнями учасників сліпої сенсорної панелі

****При сумісному використанні гелю для душу і крему для рук та тіла Herbal Aloe

 Зміцнюючий шампунь і кондиціонер Herbal Aloe -   Обєм по 250 мл
 Гель для душу Herbal Aloe  -   Обєм  250 мл
 Крем для рук та тіла Herbal Aloe   -   Обєм 200мл
 Пом’якшуючий гель Herbal Aloe  -   Обєм 200мллист  вопросам ухода за кожей доктор Паолокомони является Вице-президентом компании

волосами.декількох патентів