1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КосметикаШкіра – показник стану здоров’я і способу життя. Навіть самий  умілий макіяж не створить ілюзію красивої  і  доглянутої шкіри, якщо це не підкріплено повсякденною турботою про неї  зсередини і зовні.

 Раніше рахувалось, що нормальний тонус шкіри обличчя зберігається до 30 років, а перші признаки старіння появляються до 50 років. Але озирніться, чи це так?

 Сьогодні  багато негативних факторів нашого життя «дарують» зморшки, припухлість, кола під очима, нездоровий колір обличчя в любому віці, не рахуючись з статистикою.З комплексом негативних факторів і боротися необхідно комплексно – зсередини і зовні. Зсередини – відновлюючи баланс необхідних живильних речовин в організмі.  Зовні – правильно доглядаючи за шкірою.

 Надайте шкірі правильний догляд – очищення, тонізування, зволоження.

 Вибирайте ті зволожувальні і живильні креми, які стимулюють вироблення колагену. Речовини, які містяться в цих кремах, «виштовхують» морщини зсередини, вирівнюють текстуру шкіри, зміцнюють її ліпідний бар’єр, покращують колір шкіри.

 Всі Ваші креми і декоративна косметика повинні містити SPF-фільтр. Захист шкіри від ультрафіолету особливо важливий, якщо Ви цілий день перебуваєте за комп’ютером.