1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  КосметикаШкіра – показник стану здоров’я і способу життя. Навіть самий  умілий макіяж не створить ілюзію красивої  і  доглянутої шкіри, якщо це не підкріплено повсякденною турботою про неї  зсередини і зовні.

 Раніше рахувалось, що нормальний тонус шкіри обличчя зберігається до 30 років, а перші признаки старіння появляються до 50 років. Але озирніться, чи це так?

 Сьогодні  багато негативних факторів нашого життя «дарують» зморшки, припухлість, кола під очима, нездоровий колір обличчя в любому віці, не рахуючись з статистикою.З комплексом негативних факторів і боротися необхідно комплексно – зсередини і зовні. Зсередини – відновлюючи баланс необхідних живильних речовин в організмі.  Зовні – правильно доглядаючи за шкірою.

 Надайте шкірі правильний догляд – очищення, тонізування, зволоження.

 Вибирайте ті зволожувальні і живильні креми, які стимулюють вироблення колагену. Речовини, які містяться в цих кремах, «виштовхують» морщини зсередини, вирівнюють текстуру шкіри, зміцнюють її ліпідний бар’єр, покращують колір шкіри.

 Всі Ваші креми і декоративна косметика повинні містити SPF-фільтр. Захист шкіри від ультрафіолету особливо важливий, якщо Ви цілий день перебуваєте за комп’ютером.

 Регулярно «пригощайте» шкіру масками для обличчя. В Вашому розпорядженні очищаючі і відновлюючі маски NouriFusion. До складу масок входять цінні вітаміни групи В, вітамін А, Е, мінерали і рослинні олії. Всі ці компоненти прекрасно доглядають за шкірою обличчя, живлять її, насичують вологою і тонізують.

 Догляд за шкірою навколо очей і губ повинен бути спеціальним. Вікові зміни в першу чергу помітні саме в цих областях.  Підбирайте засоби в залежності від проблем, від яких хочете позбутися – наприклад, припухлість, темні кола.

 При появі перших ознак старіння потрібно включити  в Вашу програму косметичні засоби, які створені спеціально для боротьби з ними. Ви можете скористатись косметичними засобами  Skin Activator. Завдяки своїм  ретельно розробленим формулам, засоби Skin Activator  цілеспрямовано діють на ті ділянки шкіри, які найбільш  піддаються старінню.