1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Skin_Activator_pictureЛінія засобів Skin Activator від Гербалайф зволожує, живить, підтягує і захищає вашу шкіру. Всі засоби цієї лінії містять запатентований комплекс з глюкозаміном і скваланом  -  два активних компонента для підвищення вироблення природного колагену.

Колаген -  натуральний білок, з якого на четвертину складаються клітини епідермісу. З віком вироблення колагену знижується – в середньому, на 1,5% в рік після 25 років – що веде до зниження еластичності шкіри, появі зморшок і інших  проявів старіння.

Глюкозамін -  амінокислота, яка приймає участь у відновленні  пошкоджених клітин. Глюкозамін дуже важливий для вироблення колагену, який являється будівничим матеріалом для 1/3 клітин організму.

Сквалан -  особливо ціниться в косметології за свої унікальні властивості: він має пом’якшувальну, зволожуючу і бактерицидну дію, сприяє проникненню інших активних компонентів в глибокі шари епідермісу. Надає шкірі м’якість, гладкість і забезпечує цілісність (збереження зовнішнього вигляду і якості) косметичних засобів.

Завдяки своїм ретельно розробленим формулам, засоби Skin Activator від Гербалайф ціленаправлено діють на ті ділянки шкіри, які  найбільше  піддаються старінню. Пропонуємо вам 5 засобів, які зупиняють час. Кожний з цих засобів створений для визначеної області шкіри і найбільш є активним там , де  це є необхідно.

Денний  крем SPF 15  Skin ActivatorДенний  крем SPF 15  Skin Activator

Легкий, швидко всмоктуючий лосьйон допоможе вам вернути молодість і гладкість шкіри. Лосьйон швидко зволожує і одночасно захищає шкіру від дії сонячних променів  UVA/UVB спектра (SPF 15). Використовуйте його кожний ранок і слідкуйте за тим, як зменшуються зморшки і тонкі лінії, а шкіра стає чистою, шовковистою і сяючою. Докладніше ...


Крем для очей Skin ActivatorКрем для очей Skin Activator

Цей крем містить екстракт огірка, який має заспокійливу дію на шкіру. Шкіра навколо очей особливо тонка, тому що не містить сальних залоз, що робить її більш схильною до старіння . Крем  зволожує, живить і створює ефект ліфтингу (підтяжки).

Докладніше ...

 

Крем для області декольте Skin Activator  Крем для області декольте Skin Activator

З віком  чутлива шкіра в області шиї, декольте і грудей стає тоншою.    Попестіть її цим нежирним зволожуючим і відновлюючим  кремом, який допоможе зменшити кількість зморшок і тонких ліній.  Шкіра стане гладкою і шовковистою на дотик. Докладніше ...Нічний відновлюючий крем  Skin ActivatorНічний відновлюючий крем  Skin Activator

Вночі процес обновлення клітин проходить найбільш інтенсивно. Цей насичений і ніжний крем допомагає зберегти молодість вашої шкіри, доки ви спите.  Він сприяє виробленню колагену, зволожує і живить шкіру, При регулярному застосуванні він допоможе зміцнити, підтягнути вашу шкіру і вернути їй більш молодий і сяючий вигляд. Докладніше ...


Крем для губ  SPF 15 Skin ActivatorКрем для губ  SPF 15 Skin Activator

Цей екстра-пом’якшувальний  крем для губ живить і захищає їх ніжну   шкіру від дії сонячних променів UVA/UVB  спектру (SPF 15).    В його  склад входить м’ята, яка допомагає  зволожувати і захищати ваші губи. Допомагає зменшити кількість зморшок навколо  роту.  Завдяки йому шкіра губ виглядає рівно, а самі губи – повніші.  Докладніше ...  

Докладніше про косметику та її опис у розділі - Косметика.