1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Нічний відновлюючий крем Skin Activator

Нічний відновлюючий крем  Skin Activator

 

order_button_product

 Вночі процес оновлення клітин відбувається найбільш інтенсивно. Цей насичений і ніжний крем від Гербалайф допомагає зберегти молодість вашої шкіри, поки ви спите. Він сприяє виробленню колагену, зволожує і живить шкіру. При регулярному застосуванні він допоможе зміцнити, підтягнути вашу шкіру і повернути їй більш молодий і сяючий вигляд.

 Щовечора наносите потрібну кількість крему легкими рухами по масажних  лініям.

 Основні інгредієнти:

 

 Глюкозамін - амінокислота, бере участь у відновленні і оновленні пошкоджених клітин. Глюкозамін дуже важливий для вироблення колагену, який є будівельним матеріалом для 1 / 3 клітин організму.

 Сквалан - надзвичайно цінується в косметології за свої унікальні властивості: він надає пом'якшуючу, зволожуючу та бактерицидну дію, сприяє проникненню інших активних компонентів у глибокі шари епідермісу. Надає шкірі гладкість і м'якість і забезпечує косметичних засобів.

 Екстракт водоростей - сприяє тривалому утриманню вологи в шкірі , містить амінокислоти, вітаміни, мінеральні солі, білки.Тобто має зволожуючу, вітамінізуючу, оздоровлюючу дію.

 Екстракт дріжджів - сприяє регенерації клітин, допомагає утримувати вологу в шкірі. Багатюще джерело вітамінів групи В, вітаміну Е, мінеральних речовин

 Екстракт листя зеленого чаю - потужний антиоксидант. Він захищає шкіру від дії вільних радикалів, через які вона передчасно старіє, посилює мікроциркуляцію крові, сприяє усуненню набряків і темних кіл під очима та інше.

 Карнозин - має антиоксидантні властивості, зміцнює імунітет шкіри.

 Олія солодкого мигдалю - пом'якшує і зволожує шкіру.

 Особливості продукту:

 Сприяє виробленню колагену.

 Зволожує.

 Живить шкіру.

 Цей насичений крем допомагає зберегти молодість вашої шкіри, поки ви спите.

 Вночі процес оновлення клітин відбувається найбільш інтенсивно.

 Всього через чотири тижні ви побачите ознаки поліпшення стану шкіри. При тривалому використанні результати будуть ще більш вражаючі!

 

 Підходить для всіх типів шкіри, як для чоловіків, так і для жінок.

 

 Використовуйте разом з іншими косметичними засобами і добавками Гербалайф для досягнення максимального ефекту.

 Переглянути сертифікат

Докладніше про косметику та її опис у розділі - Косметика.