1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Гербалайф 24 - Відновлення витривалості

Замовити
 
    
 
БІЛКОВО-ВУГЛЕВОДНИЙ НАПІЙ - "ВІДНОВЛЕННЯ  ВИТРИВАЛОСТІ"
ПРИСКОРЕНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ АЕРОБНИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Відновлення після різних типів тренувань потребує різної кількості живильних речовин. Так, в процесі інтенсивного аєробного тренування для отримання енергії тіло активно використовує внутрішні запаси вуглеводів ( глікоген), які дуже важливо своєчасно поповнювати. «Відновлення витривалості» - це білково-вуглеводний напій для прискореного відновлення після аеробного  навантаження.

Він сприяє відновленню запасів глікогену, забезпечує амінокислотами  для негайного початку відновлення м’язевої тканини і ідеально підходить для відновлення після аеробних навантажень.

Детальніше ...

Гербалайф 24 - Підвищення витривалості

Замовити
 
    
ІЗОТОНІЧНИЙ БІЛКОВО-ВУГЛЕВОДНИЙ НАПІЙ - "ПІДВИЩЕННЯ  ВИТРИВАЛОСТІ". 
ПОКРАЩЕННЯ ПОКАЗНИКІВ ВИТРИВАЛОСТІ ПІД ЧАС ВИСОКОІНТЕНСИВНИХ І  ТРИВАЛИХ ТРЕНУВАНЬ.
 
 Результат спортсмена під час високоінтенсивних і тривалих тренувань або змагань багато в чому визначається тим, як він харчується під час таких нагрузок.

«Підвищення витривалості» - це ізотонічний білково-вуглеводний напій, розроблений спеціально для покращення показників витривалості під час високоінтенсивних і тривалих тренувань, коли спалюється велика кількість калорій.

Детальніше ...

Низькокалорійний гіпотонічний напій "Гідратація"

Замовити
 
       
    
ГІПОТОНІЧНИЙ НАПІЙ - "ГІДРАТАЦІЯ" 

ЕФЕКТИВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ВОДНО-СОЛЬОВОГО БАЛАНСУ 

 

 Під час фізичних навантажень відбувається активна втрата води і мінеральних солей, що призводить до порушення водно-сольового балансу в організмі. Водно-сольовий баланс впливає практично на всі біохімічні процеси, які відбуваються в організмі, і його порушення може призвести до зниження ефективності тренувань. «Гідратація» - це низькокалорійний гіпотонічний напій для відновлення водно-сольового балансу, розроблений спеціально для спортсменів.

Детальніше ...

Гербалайф 24 - Відновлення сили

Замовити                                                                                                         

      

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ КОКТЕЙЛЬ ДЛЯ ПРИСКОРЕНЕ ВІДНОВЛЕННЯ І

НАРОЩУВАННЯ М’ЯЗІВ ПІСЛЯ СИЛОВИХ ТРЕНУВАНЬ

 Відновлення після фізичних навантажень відіграє велику роль. Для відновлення після силових тренувань і нарощування м’язів потрібно більшу кількість білка. «Відновлення сили» - це блковий відновлюваний  коктейль, спеціально розроблений для прискореного відновлення і нарощування м’язевої маси після силового навантаження. 25 грамів високоякісного білка, включаючи амінокислоті з розгалуженими ланцюгами, швидко засвоюваний сиворотковий білок і повільно засвоюваний казеїн, забезпечують швидкий початок процесу відновлення і нарощування м’язевої маси. Також до складу продукту входить помірна кількість вуглеводів, щоб білок використовувався максимально ефективно, а саме для нарощування м’язевої маси.

Детальніше ...

Протеїновий коктейль "Формула 1 Спорт"

Замовити                                                                                                                                                                                                                                                                           

ЗБАЛАНСОВАНА ЇЖА ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

Спортсмени ведуть  активний спосіб життя і часто буває непросто забезпечити собі збалансований прийом їжі, який  забезпечує їх особливі потреби харчування. Протеїновий коктейль «Формула 1 Спорт» - це збалансована єжа, яка розроблена спеціально для людей, які активно займаються професійним і любительським спортом. В збалансованому складі продукту «Формула 1 Спорт» 18 г молочного білку для підтримки мязевої маси, більше 20 вітамінів і мінералів для оптимального функціонування організму і підсиленняантиоксидантного захисту, L-Глутамин для кращого відновлення і зміцнення захисних сил організму. Все це робить «Формула 1 Спорт» ідеальним рішенням для активних людей.

Детальніше ...