1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Нова лінія догляду за тілом і волоссям Herbal Aloe

Користь натурального Алоє для здоровя Вашої шкіри та волосся

Linea_AloeЩоб зберезти здоров’я та сили Ви стараєтесь слідкувати за своїм харчуванням і вести активний спосіб життя. А що Ви робите, щоб Ваша шкіра і волосся залишались здоровими і наповненими життєвою силою ? Бо тільки збалансованого харчування і звичайного догляду для них недостатньо. Кожний раз , коли Ви приймаєте душ, хімічні речовини такі, як хлор і нерозчинні солі кальцію, які містяться у водопровідній воді, негативно діють на Ваші шкіру і волосся, висушуючи і ослабляючи їх.

 Докладніше...

Новинка фільтр для очищення води Herbalife

Фільтр для водиКомпанія Herbalife – експерт в області збалансованого харчування – представляє високоякісний фільтр для очистки води, який не тільки прекрасно очищує воду, але й зберігає корисні мікроелементи, які в ній містяться. Тепер чиста корисна вода завжди під рукою!

В якості експерименту залили у фільтр кока-колу, результат перевершив всі сподівання, на виході отримали АБСОЛЮТНО ЧИСТУ ВОДУ!  Ось так чудо-фільтр для води від Гербалайф!  Докладніше...

Нова стаття про силу сої

Сила соїНасамперед соя - важливе джерело рослинного білка та олії. У ній міститься, залежно від сорту та умов вирощування, 35-45% білка (за його вмістом соя конкурує з пшеницею та рисом) і 18-25% олії.

Спектр вітамінів представлений групою В, аскорбіновою і нікотиновою кислотами, токоферолом, рутином, біотином, вітаміном К, каротином. У Китаї, Кореї, Маньчжурії широко вживають вітамінний салат з паростків сої для профілактики цинги та гіповітамінозів. Докладніше...

Нова стаття про молодість і здоров'я завдяки вітамінам

Молодість і здоров'я

Бути молодим – це значить мати молоді клітини організму. Справа в тому, що здорові клітини  завжди молоді. І навпаки, якщо клітини пошкоджуються, вони стають хворими і старіють. З повним руйнуванням вони гинуть. По ступені здоровя клітин молоді люди і відрізняються від людей похилого віку.

Але пошкоджені клітини тіла можно відремонтувати. В цьому відношенні людина має перевагу від більшості тварин, у яких клітини піддаються лікуванню лише в обмеженій ступені і які тому й живуть порівняно недовго. Люди ж можуть жити до 150 років, як доказали вчені за допомогою вирощування культур людських клітин в живильному середовищі. Їх висновок заключається в тому, що людина , яка в 50 років виглядає  на 50, сама винна в цьому. Виглядати в 50 років  на 35 або в 60 років на 45 зовсім неважко.

Докладніше...

Новинка - ягідний батончик Формула 1 Експрес!

Формула 1 експрес - ягідний батончик

 Новий смак батончика Формула 1 Експрес - це поєднання чорниці, граната і ніжного йогурту. Ягоди асаї в складі допомагають зміцнити імунітет, підвищують життєві сили. 20 вітамінів, клітковина і білок - все необхідне в одному батончику. Повноцінна їжа швидко, смачно і завжди під рукою.

 Докладніше...

Новинка - Томатний суп Гербалайф!

Томатний суп

Компанія Гербалайф випустила на ринок абсолютно новий і незвичайний продукт - томатний супчик з базиліком. Це гарячий, поживний і здоровий обід, який легко зробити. Для тих, хто хоче обідати без шкоди для фігури і талії.

Докладніше...

Нові косметичні продукти

Нові креми серії «Білий чай»

hands_and_legs_creamСпеціалісти компанії  розробили нові креми серії «Білий чай» для догдяду за шкірою рук і ніг, які містять екстракти білого чаю, м’яти, рослинні олії, мінеральні комплекси. Основний інгредієнт – білий чай, як відомо, має унікальний набір лікувальних властивостей. Завдяки тому, що в процесі виробництва він практично не піддається термічній обробці, в ньому зберігаються практично всі корисні речовини: вітаміни С, РР, вітаміни групи В, мікроелементи, амінокислоти і велика кількість інших речовин. Білий чай зміцнює імунітет, підвищує згортання крові і сприяє загоєнню ран.

Незабаром у продажі з'являться нові косметичні продукти : крем для ніг Пом’якшувальний та крем для рук  Комплексний догляд.

Докладніше...

Нова стаття про допомогу органам травлення

Допомога органам травлення

  Їжа, яку ми споживаємо, — це паливо, необхідне для того, щоб організм виконував усі свої функції. Будь-який процес, від розподілу клітин до моргання очима, вимагає витрат енергії, що надходить з їжею. Але спочатку їжа повинна бути роздрібнена, потім розщеплена на складові частини, які організм може за­своїти. Цю задачу вирішує травна система.

  Здоровий шлунок - це, передусім здоровий спосіб життя. Але не забувайте і про генетичний чинник. Сьогодні учені виділяють декілька типів старіння людського організму. Це біологічне (гени) і хронологічне (роки). Звичайно, здоров'я  ШКТ безпосередньо залежить від вашого способу життя. Але пам'ятаєте, що гени, схильні до того або іншого захворювання, все одно отримають перемогу.  Докладніше …

Нова стаття про імунітет та антиоксиданти

Імунітет та антиоксиданти

Імунітет людини - це її захист, її охоронець. Імунна система оберігає нас від будь-якого чужорідного вторгнення, наприклад, мікробів, вірусів, простих або клітин власного організму, що змінилися в процесі мутацій та хвороб. Коли імунітет людини міцний, то імунна система вчасно помічає будь-яке вторгнення ззовні або порушення всередині, реагує на них і завдяки цьому зберігається здоров`я людини.

Проте з віком, в процесі накопичення ефекту несприятливих дій, імунітет слабшає, він вже не може виконувати функцію контролю і швидкого знищення мікробів і клітин, що патологічно змінилися. Все це накопичується і з віком виливається в різні хронічні захворювання. Якщо ж імунітет постійно укріплювати, то це забезпечить активне довголіття.  Докладніше …

Нова стаття про підтримку Вашого серця

Підтримка серця

Серце - найдорожче, що є у людини. Серцем ми пізнаємо світ, любимо, радіємо життю. І чомусь саме до серця ставимося часто без належної уваги і турботи, замислюючись про своє майбутнє, тільки коли з'являються серйозні проблеми в сьогоденні. Може тому ці самі проблеми зараз набрали масштаб справжньої  епідемії: смертність від захворювань серцево-судинної системи впевнено займає сьогодні перше місце.  Докладніше … (стаття про серцево-судинні захворювання)

Ваше серце у ваших руках!
Якщо ви думаєте про майбутнє, ви розумієте, що підтримувати здоров'я серця  -  життєво важливо. Візьміть справу в свої руки!  Докладніше …