1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

  Збалансоване харчування

  Протеїновий коктейль Herbalife - кращий початок дня.

  25 серпня, канал "1+1" - програма "Формула здоров'я"  

Правильне збалансоване харчування

 Всім відома фраза - "Ми є те, що ми їмо". Виходячи з неї, розумієш важливість законів засвоєння їжі. Відомо, що в тілі дорослої людини, що важить близько 70 кг, міститься близько 40 кг води, 15 кг білка, 7 кг жиру, 3 кг мінеральних солей, 0,7 кг вуглеводів. У тілі людини постійно відбуваються процеси обміну, одні речовини згорають, окислюються, виводяться, і натомість потрібні нові речовини.

 Білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі і вітаміни, амінокислоти, мікроелементи, омега 3, фолієва кислота, вітамін B - це тільки частина складових їжі, які необхідні для життя. Отримати всі ці складові з нашого повсякденного життя практично неможливо, тому так важливо знати, як допомогти своєму організму бути бадьорим і сильним.

 Протягом всього нашого життя наша травна система переробляє в середньому 30 тонн продуктів та 50 тис. літрів рідини. При цьому їй доводиться боротися з токсинами, мікробами, кислотами. Давайте визнаємо, що іноді ми ретельно стежимо за тим, яке паливо залити в свій автомобіль і водночас зовсім не дбаємо про те, що закидаємо в свій власний "паливний бак".

 Все це в поєднанні з неправильним харчуванням, постійними атаками вільних радикалів, стресами і поганою екологією поміщає багатьох з нас у "зону ризику". У таких випадках без підтримки «зсередини» обійтись практично неможливо. Тому недостатньо просто почати правильно харчуватися, потрібно ще й забрати накопичені токсини.

 Потреби організму  в живильних речовинах залежать від віку, раціону харчування, виду діяльності, стилю життя, пори року і ще ряду факторів. Ми знаємо, що, наприклад,  вітаміни корисні всім, але раціонального харчування не існує!  Раціон харчування повинен відповідати фізіологічним потребам організму в даний момент часу.

 Спеціальні продукти від Herbalife допомагають  індивідуалізувати  раціон харчування у відповідності з фізіологічними потребами організму в даний момент часу.

 Вони покращують роботу всіх систем органів і стану організму в цілому.

 Продукти  Гербалайф допомагають очищенню організму, аж до клітинного рівня.

 Внаслідок цього людина позбувається шлаків, жиру, а набуває   м‘язової маси, яка з віком втрачається  (білок з їжі погано засвоюється).

 За допомогою високобілкових продуктів  Гербалайф,  збагачених вітамінами, мінералами, які не містять простих вуглеводів, жиру, холестерину і небажаних елементів, можна  скоректувати фігуру як в сторону збільшення ваги ( додавши їх до свого звичайного меню), так і в сторону її  зменшення (замінюючи ними один або два прийоми їжі).

 Як забезпечити надходження  в організм  всіх життєво важливих речовин і при цьому не перевищити  калорійність харчування ?

 На протязі часу з відкриттями вчених з’являлись і зникали хімічні синтезовані вітаміни, напівсинтезовані вітамінні комплекси, концентровані окремі мінерали, збагачені продукти харчування і так далі. Змінювались і вдосконалювались форми і назви, доки,врешті, в останні роки світ не заговорив про натуральні багатокомпонентні  біологічно активні добавки до їжі ( БАДи), які народилися на межі двох наук -  дієтології  і фармакології.

 Їх відмінність і переваги  в тому, що в них вітаміни, мінерали, а також інші макро- і мікроелементи  перебувають у вигляді єдиного збалансованого і неподільного комплексу, тому  мають властивість добре засвоюватись і найбільш цінні для здоров’я.

 Біологічно активні добавки до їжі (БАД) -  це  композиція натуральних біологічно активних речовин, які  призначені для безпосереднього прийому з їжею або введення в склад харчових продуктів.

 Їх використання допомагає вирішити проблему недостачі життєво важливих речовин в щоденному раціоні харчування сучасної людини, таким чином, сприяючи покращенню самопочуття і підвищенню опірності організму стресам і хворобам.

 Помітний зв'язок між  тривалістю життя і вживанням БАД в різних країнах. Так, в Японії, де біля  90% населення регулярно вживають БАД, тривалість життя максимальна. В Україні БАД  використовують біля  20% населення.

 УВАГА!

 

 Причиною 75% всіх захворювань і проблем зі здоров’ям, на думку вчених, є неправильне харчування, лишня вага і нездоровий спосіб життя.

 По даним Інституту харчування України  від дефіциту  вітаміну С  страждають 70-100% населення, вітамінів групи В  -  60-80%,  бета-каротину ( провітаміну А ) -  40-60%.

 А при різних захворюваннях, стресах, при курінні і інших шкідливих звичках потреба організму у вітамінах і мінеральних речовинах зростає в 5-10 раз.

 Згідно  ВООЗ , здорове харчування  передбачає, що людина на протязі дня вживає не менше 400-500 г овочів і фруктів. Це допоможе знизити ризик ряду хронічних захворювань на 20%.

 Згідно даних Держкомстату, добове вживання українцями білку знаходиться нижче допустимої фізіологічної норми.

 Дані Міністерства Охорони Здоров'я України

 Щорічно на простудні та гострими респіраторними захворюваннями хворіє 10-14 мільйонів осіб.

 Близько 1 мільйона українців хворі на діабет.

 Лише кожен третій чоловік і кожна п'ята жінка займаються фізкультурою і спортом.

 Від дефіциту різних вітамінів (особливо антиоксидантів А, С і Е), макро- і мікроелементів (йоду, заліза, кальцію, фтору, селену) страждає 90% населення країни.

 Основними порушеннями харчового статусу населення України є надмірне споживання тваринних жирів і цукру, дефіцит тваринних білків і полі ненасичених жирних кислот Омега-3, виражений дефіцит клітковини.