1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Активне  довголіття

Активне довголіття  Старість неминуча. Якою вона буде — немічним і хворобливим існуванням чи повнокровною порою життя? Як збільшити термін життя і при цьому залишитися бадьорим та здоровим до глибокої старості? На ці запитання шукає відповіді геронтологія (від греч. gerontos — старий) — наука, яка вивчає старіння живих організмів.

 Тривалість життя в розвинених країнах (Швеція, Швейцарія, Франція) становить 74—76 років для чоловіків і 80—83 роки для жінок. Українські чоловіки живуть у середньому 61—62 роки, а жінки — 72—73. Тривалість життя в розвинених країнах повільно зростає. У нашій країні тривалість життя падає.

 За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, середня тривалість життя в Японії досягає 86 (у жінок) і 79 років (у чоловіків), але до 75 років і чоловіки, і жінки зберігають практично ідеальне здоров'я. У чому ж їхній секрет? На думку вчених із японського дослідницького центра довголіття, це диво пов'язане зі звичками харчування. Місцеві жителі дотримуються трьох правил: їсти маленькими порціями, але часто (6-7 разів на день), виходити з-за столу з відчуттям неповної ситості й дотримуватися збалансованого харчування.

   Японський раціон

  Японська кухня - одна з найбільш збалансованих у світі. Її основа - риба, овочі, рис, соя, локшина, чай і фрукти.
  Традиційне харчування японців - низькокалорійне, близько 1600-1800 ккал, причому 60% припадає на вуглеводи, 30% - білки й близько 10% - на жири.
  Основний компонент японської кухні - це рис, який японці їдять за кожною трапезою замість хліба. Рис подається практично до кожної страви.
  Незважаючи на той факт, що в Японії мешкає всього 2% населення планети, японці з'їдають більше 10% світового вилову риби. Риба - чудове джерело омега-3 - жирних кислот, що поліпшують роботу серця й піднімають настрій. А японські сусі (суші) завоювали серця гурманів в усьому світі.
  Жодна трапеза не обходиться також без 4-5 страв з овочів, і нікому не здається дивним овочевий суп або салат на сніданок.
  Особливе місце в японському раціоні належить локшині. Вона - джерело протеїнів, клітковини, цільного зерна й складних вуглеводів, тому різні її види присутні в японському меню щодня.
  Широко поширені й цитрусові (мандарини й апельсини), яблука, груші, банани, персики, вишня.
  Величезна любов у японців - до зеленого чаю. Його подають скрізь: і вдома, і на роботі, і на ділових переговорах. У середньому, кожен японець протягом дня випиває близько 1-1,5 л.
  По-особливому тут ставляться до низькокалорійної, багатої на протеїни сої. В основному її їдять у вигляді супу місо, шматочків тофу, соєвого соусу.

 З’ясувалося, що калорійність раціону довгожителів України майже вдвічі менша, ніж у середньому в усього населення, вони вживають удвічі-вп’ятеро менше тваринного білка. Крім того, важливо, щоб у раціоні було трохи жирів, достатня кількість ненасичених жирних кислот (морська риба, рослинні олії — соняшникова, кукурудзяна, оливкова, соєва, рапсова, лляна), фосфоліпідів (основне джерело — нерафіновані рослинні олії, трохи містяться в м’ясі, яйцях, рибі).
 Важливо, щоб було досить вітамінів. Крім цього, слід простежити, щоб у їжі містилася достатня кількість антиоксидантів, до яких належать вітаміни A, E, C.
 Обов’язковий активний руховий режим — регулярні фізичні навантаження, але не спорт.
 Необхідний активний інтелектуальний режим. Люди допитливі, освічені, вдумливі живуть довше.

 Довгожителі, як правило, люди з оптимістичним поглядом на життя. Тому важливий позитивний емоційний настрій.

  Програма для тих, кому за 40 "Активне довголіття"

 Програма "Активне довголіття" складена спеціально для здорового довголіття людей зрілого віку, для тих, кому за 40.

 Поповнить ваш раціон необхідними речовинами для зміцнення кісткових тканин, серцево-судинної системи та покращення життєвого тонусу.
Допоможе вам зберегти здоров'я і жити повноцінним активним життям у будь-якому віці.

Допоможе зміцнити здоров'я і поліпшити імунітет.

Програма "Активне довголіття" включає:


  Концентрат соку алоє
- допомагає у природному очищенні організму.. Містить важливі ензими, амінокислоти, вітаміни і мінерали. Сприяє нормалізації процесу травлення і поліпшенню роботи шлунково-кишкового тракту. Забезпечує організм корисною вологою.

 Напій термоджетікс - надає альтернативу традиційній каві і газованим напоям. Містить унікальну комбінацію 21 типу трав і рослин всього світу, спеціально підібраних для оптимізації обміну речовин, термо-генезу і збільшення життєвої енергії. Напій Термоджетікс допоможе вам запобігти відкладенню жиру і прискорить втрату сантиметрів і кілограмів.

 Коктейль формула 1 - для тих, хто хоче безпечно і ефективно схуднути, набрати вагу, скорегувати фігуру або зберегти вагу. Науково розроблена формула, до складу якої входять близько 20 найважливіших вітамінів, мінерали, мікроелементи і трави, а також рослинні компоненти, що сприяють зміцненню здоров'я. За ситності замінює повний прийом їжі, сприяючи правильному і легкому зниженню ваги.

 Мультивітамінний комплекс формула 2 - змінює смакові стереотипи; зменшує обсяг шлунка, прискорює настання ситості, покращує перистальтику кишківника і, очищає нирки, печінку, легені; знижує цукор і холестерин у крові; усуває гіповітамінози; заповнює природний запас поживних речовин, сприяє зміцненню імунітету і нормалізації ваги.
 
  Протеїнова суміш формула 3 - підсилює засвоєння білка, що допомагає зменшити апетит і зберігати достатній рівень енергії між прийомами їжі. Допомагає індивідуалізувати Вашу дієту, визначаючи, скільки Вам потрібно білка, щоб залишатися енергійним і не відчувати нападів голоду. Білок важливий для хорошого самопочуття і необхідний для зниження ваги.
 
  Клітинний активатор - сприяє кращому засвоєнню поживних речовин в організмі, покращує загальне самопочуття і підвищує рівень енергії, оптимізує процес вироблення енергії клітинах організму.

 Роузокс - допомагає стримувати утворення вільних радикалів. Антиоксидантна підтримка для імунної системи. Сприяє відтворенню в організмі інших антиоксидантів, що володіють більш сильною і тривалою дією. Зміцнює загальний стан організму.
 
  Гербалайфлайн - в його склад включені олії гвоздики, перцевої м'яти і чебрецю, які освіжають подих. Сприяє зміцненню серцево-судинної системи. Сприяє підвищенню імунітету. Кислоти Омега-3 допомагають знизити кров'яний тиск. Допомагає підтримувати безпечний рівень холестерину в крові.

 Екстра-каль - включає хвощ лісний - багате джерело кремнію, необхідного для підтримки щільності кісткової тканини. Магній необхідний для кісткової тканини і нервової системи; разом з цинком і міддю він формує захисну антиоксидантну систему. Три таблетки Экстра-Каль забезпечують денну норму споживання кальцію.
 
  Активована клітковина - допомагає підтримувати почуття ситості і допомагає уникнути перекусів між прийомами їжі. Целюлоза допомагає виводити з організму токсичні речовини. Нормалізує процес природного очищення організму. Дія активованої клітковини подібно очисній губці - проходячи через шлунок, вона "виносить з собою" всі залишки їжі, незасвоєні організмом.