1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Спорт  і Гербалайф.

Одним з важливих напрямків діяльності компанії Гербалайф, є розробка збалансованого харчування для спортсменів та спортивне спонсорство. Питанням правильного, корисного і позбавленого допінгу харчування для спортсменів займаються провідні фахівці у цій галузі, тому що ті колосальні навантаження, які переносять професійні спортсмени, просто неможливі без харчування, яке допомагає брати світові рекорди.

sport_and_herbalifeФілософія компанії Гербалайф – добре самопочуття починається з правильного збалансованого харчування. Живильні речовини повинні поступати ціленаправлено  в клітини організму. Тому експерти Гербалайф в співпраці з провідними вченими світу розробляють інноваційні продукти для збалансованого харчування і контролю ваги.

Фітнес і спорт – це важлива частина в програмі здорового способу життя, який пропагує Гербалайф. А продукти Гербалайф  -  важлива частина раціону спортсменів. Сьогодні різноманітні продукти Гербалайф використовують мільйони людей у всьому світі, в тому числі професійні атлети. Добре відомо – успіх в спорті   неможливий без правильного харчування. Сьогодні компанія Гербалайф підтримує більше 100 великих спортивних заходів у всьому світі. Спортсмени  міжнародного рівня, легендарні спортивні клуби і команди, відомі тренери і спортивні спеціалісти вибрали для себе продукти Гербалайф.

По всьому світу більше 150 атлетів і спортивних команд використовують продукцію Гербалайф для досягнення кращих результатів. Серед них 15 провідних футбольних клубів.

Зірки футбола тепер з Гербалайф.

Компанія Гербалайф  в 2010 році заключила контракт про сенсаційне подвійне спонсорство по харчуванню: футбольний клуб "Барселона" і Лео Мессі - дві легенди футбола!

Ще компанія стала спонсором по харчуванню популярного футбольного клубу Росії - "Спартак" Москва !

Гравці основного складу команд будуть виходити на поле в формі з логотипом Herbalife.

Спонсорство основане на  співпраці  спеціалістів: лікарів команд і  експертів науково-консультаційної ради  компанії Herbalife, а також розробка особливого режиму харчування спортсменів з використанням  продуктів Herbalife.

Команди – Тренери провідних спортивних команд у всьому світі вимагають від своїх підопічних найвищих результатів. Компанія Гербалайф  надає цим атлетам високоякісне спортивне харчування. Докладніше…

Атлети  -   Спортсмени  зі світовим ім’ям  потребують якісне збалансоване харчування. Компанія Гербалайф  допомагає  провідним атлетам світу в досягненні високих результатів. Докладніше…

Головна особливість спортивного харчування полягає в тому, що енерговитрати спортсменів на будь-якому етапі їх діяльності (під час тренувань, змагань, в період відновлення) у 2-3 рази вище, ніж у звичайної людини, і становлять 4000 - 8000 ккал. Потреба в білку у спортсменів може досягати 2 г на кг ваги. Це викликано збільшеним катаболізмом (витратою) білка під час вправ. Щоб харчування спортсмена відповідало цій потребі, воно повинно містити не менше 20 г білка на порцію.

За аналогією з калорійністю харчування добова потреба організму спортсменів у вітамінах і мінералах вища за звичайну в 1,5-2 рази. Вітаміни не є джерелом енергії, але виконують безліч завдань для життєдіяльності організму. Обмін речовин (в тому числі і вітамінів) у спортсменів протікає з більшою швидкістю: вітаміни в організмі спортсменів розпадаються значно швидше, і також прискорене їх виведення з організму з підвищеним потовиділенням під час тренування.

Дослідження Інституту харчування РАМН показують, що отримати необхідну кількість вітамінів і мінералів з продуктами харчування неможливо навіть для людини, яка взагалі не займається спортом, а без них ні енергії для бігу та плавання чи просто джогінг ( повільна хода), ні міцних м‘язів просто не буває.

Повноцінне спортивне харчування можна забезпечити лише за рахунок комбінованого раціону харчування, до складу якого входять як звичайна їжа, так і спеціалізовані продукти харчування.

Докладніше про спортивне харчування та його особливості у розділі - Спортивне харчування .

УВАГА!

Під час занять фітнесом підвищується інтенсивність обмінних процесів, відбувається підвищений  розхід вітамінів, внаслідок чого може виникнути їх дефіцит. При заняттях спортом вітамінна недостатність призводить до серйозних наслідків, які викликають зниження функціонального стану спортсмена. Наприклад, недостатність тіаміну може призвести до  кволості, роздратуванню, поганої пам’яті, втрати апетиту, закрепів, депресії, м’язової слабості.  Загальний дефіцит вітамінів групи В і вітаміну С  у спортсмена призводить до руйнівного удару по клітинним хромосомам і подібно радіоактивному випромінюванню! Особливо велика потреба у вітамінах при інтенсивних тренуваннях, які проводяться в складних умовах зовнішнього середовища. При цьому потреба в деяких вітамінах підвищується в 1,5 – 2  рази.